Про нас

 

Your touch - це український бренд дизайнерської білизни для дівчат, яким важлива якість у кожній деталі.

Your touch - це особливий дотик, якого майже не відчуваєш. Дизайнерська білизна дає відчуття розкоші, досконалості і легкості в кожному моменті життя. Це та важлива деталь, яка надає впевненість всьому образу жінки. Дівчина, яка вибирає Your touch - цінує себе і свого обранця. Вона молода, тобто відкрита для сміливих дизайнерських рішень. І досить мудра, щоб оцінити якість і комфорт.

Кожна модель нашої білизни проходить свій шлях від ідеї до втілення.

1. Перш за все - ідея і образ. Наше власне дизайнерське бюро розробляє оригінальну і комфортну модель, яка підкреслить всю неповторність саме вашої фігури.

2. Підбір необхідних матеріалів. Тканина, мережива і фурнітуру ми закуповуємо у провідних європейських виробників.

3. Пошиття. Білизна Your touch виготовляється на сучасному японському обладнанні.

4. Перевірка якості. Вся продукція проходить кілька етапів контролю.

Ми захоплюємося особливістю кожної дівчини, тому дизайнерська студія Your touch створює моделі, які розкриють природну красу і неповторність саме вашої фігури. У нас є великий вибір продукції для всіх настроїв і пригод дівчини в сучасному світі. Чорна мереживна білизна для спекотної ночі, ніжний халат для блаженного ранку, легка комфортна білизна для впевненого дня, затишна піжама для ледачого вечора ... Ми розуміємо, як важливо дівчині бути різною завжди. Тому наш асортимент оновлюється щомісяця.